POWERADE в Україні: ізотонік для сильних та спортивних: Coca-Cola Україна

POWERADE в Україні: ізотонік для сильних та спортивних: Coca-Cola Україна

Ми спостерігаємо чітку тенденцію зростання популярності здорового способу життя, яку Coca-Cola підтримує виходом спеціального продукту на український ринок, зустрічайте – Powerade!

 

Powerade – це низькокалорійний спортивний ізотонічний напій, до складу якого входять електроліти, які сприяють підтриманню мінерального балансу протягом тривалих фізичних навантажень; вуглеводи, які слугують джерелом енергії для організму, а також вітамін В6*, який сприяє зменшенню почуття втоми та почуття виснаженості. А це означає, що ізотонік від Coca-Cola діє ефективніше, допомагає швидше відновлюватися і легше досягати спортивних вершин.

 

Ізотонічні напої, як Powerade, підтримують баланс рідини та мінеральних речовин в організмі протягом фізичних навантажень, підтримку витривалості протягом тривалих фізичних навантажень.

 

Створений в Америці ще у 1988 році, Powerade одразу став офіційним напоєм Олімпійських Ігор, згодом – FIFA. На українському ринку амбасадором бренду стала фітнес-тренер Світлана Лучкіна.

 

Powerade створений спеціально для людей, які займаються спортом або мають справу з тривалими фізичними навантаженнями. Пийте для різноманітного та збалансованого харчування і здорового способу життя.

 

На українському ринку Powerade представлений у двох смаках:

 

Powerade Mountain Blast «Гірський Вибух» та Powerade зі смаком лимона.

 

*Вітамін В6 входить лише до складу Powerade Mountain Blast «Гірський вибух» .