9 додатків для смартфону, що покращать твоє життя: Coca-Cola Україна

9 додатків для смартфону, що покращать твоє життя: Coca-Cola Україна

Бажання жити краще – істотне для кожної людини. Іноді доволі й маленької дрібниці, аби певна сторона нашого буття почала квітнути. Ми зібрали для вас 9 корисних додатків, які допоможуть додати якості своєму життю та прискорять ваш розвиток, як особистості. Або просто дозволять насолодитися більш комфортним шопінгом чи навчальним процесом.

 

 

Pinterest

 

Почнемо з натхнення. У цьому додатку можна надихнутися класними ідеями стосовно моди, бізнесу, дизайну інтер’єрів, реклами, дізнатися про іновації у сфері технологій, отримати поради у вигляді інфографіки щодо ведення бізнесу, знайти собі новий фон для комп’ютера чи телефону та багато чого іншого. Додаток дозволяє створювати власні тематичні колекції та ділитися ними з друзями. Напишіть у пошуковому меню те, що вас цікавить та дивіться на те, що вже було завантажено по цьому питанню.

 

 

Coursera

 

Бажаєте прослухати безкоштовний курс з економіки від професорів Гарварду? А може ви мріяли про курс з літератури від конкретного європейського навчального закладу? Чи плануєте змінити фах і вам швидко треба опанувати нові навички та отримати необхідні знання?

 

Тоді вам до Coursera! Це сайт з власним однойменним додатком, на якому викладено більше 10 000 навчальних курсів у форматі онлайн-навчання. Ви обираєте потрібний курс, вам надаються матеріали та відео-лекції, але найкрутіше – це те, що ви самостійно обираєте час та місце для навчання. За невеличку суму ви можете навіть отримати дійсний сертифікат по завершенні курсу. До речі, такі сертифікати мають неабияку силу при прийомі на роботу.

 

 

Netflix

 

Обожнюєте серіали, але немає часу дивитись їх ввечері, бо записалися на нові курси в Coursera? То завантажте додаток Netflix та дивіться нові вибухові серіали, доки їдете на роботу вранці. І з колегами буде що обговорити на кухні, і око отримає задоволення від якісної картинки на екрані.

 

 

Forest

 

Для підвищення продуктивності суперкорисним додатком є Forest. Це таймер, з яким ви не станете відволікатися на соціальні мережи або ігри. Ви встановлюєте потрібний вам період часу, наприклад, 25 хвилин, відкладаєте телефон, зосереджено працюєте, а за цей час у додатку росте дерево. Якщо ж відкриєте Instagram, то все – дерево не зросте і ви не отримаєте бонусні монети. При накопиченні 2500 монет ви можете перерахувати їх розробникам, а вони за це посадять справжнє дерево. Ось як концентрація допомагає екології!

 

 

SoundCloud

 

Обожнюєте знаходити нових цікавих виконавців або подруга підсадила вас на подкасти? Тоді SoundCloud стане вашим улюбленим додатком. Тисячі й тисячі різних діджеїв, співаків та гуртів на щоденній основі публікують свої пісні та композиції. Декотрі можна завантажувати безкоштовно. А скільки там корисних та глибоких подкастів! Слухаєте розмову англійською про впевненість або обговорення музики у стилі deep house, і англійську покращуєте.

 

 

Bookmate

 

Якщо ж для вас немає більшої розваги, ніж занурення у нову книгу, то радимо вам скористатись додатком Bookmate. Вам потрібно буде оформити підписку, але це відкриє вам доступ до всієї бібліотеки сервісу, яка щодня оновлюється.

 

 

HabitBull

 

Для напрацювання нової корисної звички потрібно 66 днів, як стверджують вчені. Аби не кинути заняття спортом вже на третій день та не забути про обіцянку вивчити іноземну мови чи дзвонити бабусі щотижня, завантажте HabitBull. Ви складаєте перелік навичок або завдань, вказуєте періодичність нагадувань і система допомогає вам. Додаток має календар, з яким ви відстежуєте свій прогрес.

 

 

Aliexpress

 

А ви знали, що ціни у додатку сайту Aliexpress ціни на той самий товар можуть бути меншими? Якщо ні, то спробуйте самі. До того ж, додаток пропонує різні варіанти накопичення бонусів, а інтерфейс настільки комфортний, що навіть і бажання не виникає повернутися до стаціонарного сайту.

 

 

Night Sky

 

З цим додатком ви дізнаєтесь багато цікавого про зоряне небо. Повертаєтесь додому пізно ввечері, наведіть камеру додатку на небо та знайдіть Марс або сузір’я Великої Ведмедиці. Коли бачиш секрети зірок та планет, то вони ніби стають ближчими до тебе.

 

Бажаємо вам найкрутішого розвитку цього року!