Продуктовий «світлофор»: шукай кольорову харчову етикетку на улюблених напоях Coca-Cola: Coca-Cola Україна

Продуктовий «світлофор»: шукай кольорову харчову етикетку на улюблених напоях Coca-Cola: Coca-Cola Україна

Coca-Cola переконана, що важливо надавати чіткі, прості і змістовні відомості на упаковці, які допоможуть тобі і кожному споживачу робити більш здоровий і інформований вибір продуктів харчування. Тож ти, напевно, помітиш, що ми дещо змінюємо в етикетках деяких наших продуктів.

 

Coca-Cola в Україні впроваджує нове маркування вмісту інгредієнтів у своїх газованих напоях. Відтепер, обираючи улюблений напій, ти легко розумітимеш, скільки яких інгредієнтів міститься у кожній порції, та як це відповідає твоєму режиму харчування. Компанія вірить, що чітка, доступна та змістовна інформація на етикетці допоможе тобі робити більш усвідомлений і здоровий вибір.

 

Ці зміни компанія провадить в Україні нарівні із багатьма країнами Європи. Окрім нашого ринку етикетка з кольоровим маркуванням з’явиться на напоях компанії в Австрії, Боснії і Герцеговини, Бельгії, Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Естонії, Франції, Греції, Угорщини, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Чорногорії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, Швейцарії і Нідерландів.

 

 

Так що ж зміниться і до чого тут світлофор?

 

На заміну звичайній етикетці Coca-Cola поступово запровадить харчову етикетку з кольоровим маркуванням(Colour-Coded Nutrient Label). Її фішка – у «світлофорній» схемі маркування продуктів харчування.  

 

До блоків з інформацією про фактичний вміст інгредієнтів у стандартній порції (250 мл) напою додається кольорова заливка. Колір позначає певний відсоток від денної норми споживання тієї чи іншої речовини. Зелений колір свідчить про низький вміст речовини, жовтий – про середній (орієнтовно 15% від рекомендованої добової норми), а червоний – про високий (такий продукт бажано вживати в обмеженій кількості).

 

Ми переконані, що це зробить етикетки більш чіткими та значущими, ніж будь-коли. Ця схема маркування успішно працює у Великобританії та Ірландії з 2014 року. Таке маркування спонукає споживача обирати більш здоровий варіант харчового продукту та зменшувати кількість спожитих калорій. Адже за даними OECD Obesity Update 2017, «світлофорні» схеми потенціально можуть залучити кількість споживачів, що роблять здоровіший вибір приблизно на 18%, і зменшити споживання калорій на 4%.

 

Шукай та знайомся з кольоровою етикеткою. Зараз її вже можна знайти на різдвяних упаковках лінійки  Coca-Cola.

 

Сподіваємося, тобі вона теж буде зручною!