Більше ніж бізнес: звіт зі сталого розвитку Coca-Cola в Україні за 2018 рік: Coca-Cola Україна

Більше ніж бізнес: звіт зі сталого розвитку Coca-Cola в Україні за 2018 рік: Coca-Cola Україна

Отже, ми підвели підсумки 2018 року. Як ти можеш помітити, це забрало трохи часу, але вартувало наших зусиль і твого очікування. Давай озирнемося і усвідомимо, що не дарма прожили рік. Саме так, ми з тобою разом.

Ми зібрали в один документ результати роботи бізнесу, наш внесок у розвиток галузі та в економіку загалом, а також наші досягнення у покращенні життя українців. І оскільки ми говоримо про плоди роботи одразу двох компаній – «Кока-Кола Україна Лімітед» та «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», то ми назвали його Звіт зі сталого розвитку Системи Компаній Кока-Кола в Україні за 2018 рік (читати звіт – відкриється у новому вікні).

 

 

 

Бізнес

 

У 2018 році ми збільшили обсяг виробництва на 7%, з’явилася нова лінія потужністю 42 тисячі пляшок на годину. А ще за минулий рік частка безкалорійних напоїв та напоїв зі зниженим вмістом цукру склала вже 26,2%! Пам’ятаєш, коли у 2017 році ми вперше представили в Україні Coca-Cola Zero, то обіцяли, що продовжимо знижувати кількість доданого цукру в напоях? Тепер можеш переконатися, що ми дотримуємося слова.

 

 

Галузь та економіка

 

Звісно, з такими темпами розвитку ми впливаємо на цілу галузь і всю економіку країни. Ми забезпечили 12% вартості українського експорту безалкогольних напоїв, вод та соків. Загальний економічний вплив діяльності Системи Компаній Кока-Кола на ВВП України склав 6,2 млрд грн. Кожна гривня доданої вартості Кока-Кола додає 9,5 грн до ВВП України. Тільки сільське господарство отримало 157 мільйонів гривень доданої вартості завдяки закупівлям Кока-Кола. А одне робоче місце у Системі Компаній Кока-Кола підтримує 19 робочих місць у суміжних галузях.

 

 

Суспільство

 

Ми вже давно зрозуміли, що можемо змінювати світ на краще не лише через виробництво напоїв, які люблять мільярди людей по всій планеті, але й через піклування про довкілля і суспільство в цілому. У 2018 році наші компанії інвестували у роздільне збирання відходів, а також навчили більше 80 тисяч українців з понад 50 громад правильно поводитися з відходами упаковки.

 

Крім того, у 2018 році наша Програма розвитку соціально незахищеної молоді Youth Empowered допомогла 1200 випускників з 15 шкіл-інтернатів визначитись з майбутньою професією, підготуватись до ЗНО та вступити до вишів. Ще 1500 українок взяли участь у програмах розширення прав і можливостей жінок.

 

Пишаєшся? Саме так і має бути, адже усе це можливе завдяки тому, що ти обираєш напої компанії Coca-Cola. Дякуємо!