Наш шлях вперед: Coca-Cola Україна

Наш шлях вперед: Coca-Cola Україна

Компанія Coca-Cola змінюється, щоб стати компанією багатьох напоїв. Наша мета – дати людям усього світу саме ті напої, яких вони хочуть. Як глобальний лідер у галузі безалкогольних напоїв ми говоримо про збалансоване харчування та відповідальне споживання. Та вживаємо конкретних заходів, зокрема, зменшуємо вміст цукру в наших напоях, щоб допомогти людям контролювати його споживання. Ми розуміємо, що споживати забагато цукру – не корисно.

 

Чимало наших брендів вже доступні у варіантах з обмеженим вмістом цукру чи взагалі без цукру. Ми також докладаємо зусиль, щоб наші напої можна було купити у більш зручних пляшках меншого об’єму та стимулюємо впровадження інновацій для всього портфелю напоїв.

 

 

Всередині пляшки

 

Один із напрямів змін стосується того, що «всередині пляшки». Ми працюємо над зменшенням вмісту цукру в напоях та розширюємо вибір чудових нових напоїв.

 

За 2017 рік ми скоротили вміст цукру у більше ніж 300 наших напоях у всьому світі, а також представили понад 500 нових продуктів. Крім того, плануємо скоротити вміст цукру в ще більше ніж 400 напоях.

 

Наш портфель у 2017 році виглядав наступним чином (за винятком енергетичних напоїв): газовані безалкогольні напої (70%); вода та спортивні напої (18%); соки, напої рослинного походження та молочні напої (8%); чай і кава (4%).

 

Також у 2017 році ми запустили оновлену Coca-Cola Zero Sugar на 20 ринках, включаючи США. Споживачі дуже добре сприйняли чудовий смак нового рецепту.

 

Ми вже кілька років зменшуємо вміст цукру в наших напоях на Європейському ринку різними способами: нові рецепти, інновації, зменшення розмірів упаковки і просування низько- і некалорійних напоїв.

 

У 2017 році ми заявили про наступний крок, щоб допомогти людям контролювати споживання цукру. Завдяки нашим партнерам-ботлерам і тісній співпраці з європейською індустрією безалкогольних напоїв та національними асоціаціями, ми рухаємось до нового сміливого зобов'язання: на 10% скоротити середній вміст цукру в негазованих і газованих безалкогольних напоях в Європі до 2020 року.

 

Влітку 2017 року в Сполучених Штатах ми були однією з перших великих компаній безалкогольних напоїв, що запустили нову категорію напоїв Aguas Frescas: Barrilitos Aguas Frescas. Ці «освіжаючі напої» є комбінацією фруктів, насіння, квітів і негазованої води, їх рецепти походять з Мексики та Центральної Америки. Із вмістом соку на рівні 3-5%, більшість смаків цих напоїв є низькокалорійними і абсолютно всі не містять кофеїн та глютен.  

 

У всьому світі ми розвиваємо портфель різноманітних негазованих напоїв. У 2017 році у Великобританії ми інвестували в те, щоб представити ринку нові продукти, такі як кокосова вода, і продовжуємо розвивати бізнес із виготовлення смузі у Західній Європі. Крім того, в 2017 році ми завершили придбання AdeS, провідного бренду соєвих напоїв у Латинській Америці. А в Іспанії ми представили Royal Bliss, лінію преміальних напоїв з 8 різними смаками, включаючи варіант без цукру, доступний виключно в скляних пляшках у ресторанах та барах. На суперочищене молоко торгової марки Fairlife припало 75% загального минулорічного зростання категорії молочних напоїв. Fairlife відрізняється винятковим доглядом за коровами, розумним та відповідальним підходом до ведення сільського господарства.

 

 

За межами пляшки

 

Розуміючи, що зміст, тобто те, що всередині пляшки – це тільки половина справи, ми працюємо також над тим, що «за межами пляшки». Наприклад, пропонуємо більш зручну упаковку меншого об’єму, з якою людям простіше контролювати споживання цукру і насолоджуватись напоями у бажаній кількості. Більш зручні упаковки меншого об’єму тепер доступні в понад 150 країнах. Вже близько 40% брендів газованих напоїв компанії продаються в упаковках по 250 мл або менше.

 

Як і раніше, ми надаємо вичерпну інформацію на упаковці про харчову цінність напою, щоб споживач був добре проінформований і міг зробити свідомий вибір. І продовжуємо розширювати мережу сучасних автоматів із продажу напоїв Coca-Cola Freestyle, які пропонують понад 100 видів газованих і негазованих напоїв, серед яких більше 70 видів зі зменшеним вмістом цукру та без цукру, а також 90+ напоїв без кофеїну.

 

 

Відповідальний маркетинг

 

У 2017 році ми продовжили нашу багаторічну глобальну відповідальну маркетингову політику. Ми не спрямовуємо рекламу наших брендів на дітей до 12 років і не розробляємо креативні матеріали, націлені на цю аудиторію. Моніторинг, проведений компанією Accenture у 2017 році в Румунії, Іспанії, Італії, Угорщині, Німеччині та Франції, підтвердив, що ми суворо дотримуємося цих стандартів ЄС.

 

Також у 2017 році Європейський альянс зі стандартів у рекламі (EASA), членом якого ми є, переглянув ряд веб-сайтів наших брендів, профілі у соціальних медіа та мобільні додатки у Болгарії, Франції, Німеччині, Угорщині, Іспанії та Нідерландах. Перевірка підтвердила, що ми дотримуємося галузевих зобов'язань щодо відповідального маркетингу.

 

У 2017 році компанія Coca-Cola разом із іншими провідними виробниками продуктів харчування та безалкогольних напоїв домовились продовжувати розробку продуктів, які допоможуть людям в Мексиці дотримуватися збалансованого та здорового харчування; а також посилили зобов’язання на ринках Малайзії, Тайланду, Бразилії, Індії, Нової Зеландії, Польщі та Нідерландів.

 

Щодня ми продовжуємо робити те, що в нас виходить найкраще вже понад 130 років: уважно дослухаємося до людей і ставимо їх потреби та бажання у центр нашої бізнес-стратегії. Саме так ми зможемо і далі радувати вас напоями, які ви знаєте і любите.

 

Це і є наш шлях вперед.