Світлана Татура, бренд-менеджер: Coca-Cola Україна

Світлана Татура, бренд-менеджер: Coca-Cola Україна

Представляємо старшого бренд-менеджера категорії негазованих напоїв Світлану Татуру – вона відповідає за менші, але не менш значущі бренди: Fuze Tea та BonAqua.

 

Світлана має великий досвід роботи у FMCG у категорії шоколадних виробів, де показала себе знавцем не тільки українського, а й азійського та європейського ринків.

 

«Солодке життя я продовжую в Coca-Cola», – любить розповідати Світлана, описуючи свій кар’єрний шлях.

 

Світлана вже відвідала 25 країн, та не зупиняється на цьому – вона подорожує до двох нових країн щороку. А ще вона ніколи не пропустить якісного концерту чи фестивалю. Особливо ті, з якими співпрацює Coca-Cola: UPark та Leopolis Jazz Fest.

 

Світлана цінує баланс і помірність у всьому: в роботі, спорті, догляді за собою, сім’ї та відпочинку. Її особливе задоволення – повільні ранки: встати рано, повільно збиратися та здорово снідати, такий собі повний mindfulness. «Гармонійно розпочатий ранок – запорука успішного дня», – зазначає вона.

 

«Постійний розвиток – так можна описати роботу в Coca-Cola», – розповідає Світлана. А щоб досягти успіху у будь-якій справі, радить не боятися змін, бо вони завжди на краще.

 

Що ще розповіла нам Світлана Татура, дивимося у відео: