Олеся Жулинська, директорка зі зв'язків з громадськістю: Coca-Cola Україна

Олеся Жулинська, директорка зі зв'язків з громадськістю: Coca-Cola Україна

Щопонеділка ми будемо знайомити вас зі співробітником, який «творить» Coca-Cola в Україні.

 

Наша перша розповідь присвячена людині, яка втілює проекти, покликані міняти життя українців на краще і про які ви (ми віримо) неодноразово чули. Знайомтеся, Олеся Жулинська, директорка зі зв’язків з громадськістю «Кока-Кола Україна Лімітед».

 

Вона за 3 хвилини може надихнути повірити в себе та власну потужність як одну жінку, так і весь зал з двох сотен присутніх. Тому вона завжди з радістю погоджується виступити на різних майстер-класах, конференціях та Українському жіночому конгресі, який Компанія Кока-Кола в Україні підтримує вже другий рік поспіль. «Жіночий рух є мегаважливим для держави, бо він показує скільки всього жінка може зробити. В неї від природи більше енергії, вона більш емпатична та мультизадачна, а ще кожну дівчинку з дитинства привчають брати на себе відповідальність. Сьогодні жінки в змозі брати на себе відповідальність й за країну. Для цього важливо мати підтримку і спільноту, адже, як сказав свого часу один з лідерів Кока-Кола у світі, «жінка є рушієм економічного розвитку», – слухаєш Олесю і відчуваєш, як в тебе крила ростуть.

 

Що Олесю турбує – то це негатив в новинах та … затори на дорогах. Тому вона зазвичай вмикає цікаві подкасти або класичну музику, яка заспокоює її краще за лаванду. А ось найкращий відпочинок для Олесі – це кулінарні експерименти на кухні. «Днями з’єднала 4 рецепти і отримала таки-и-и-й гратен, що мій тато, який спершу не хотів навіть пробу знімати, потім так смакував та тішився, що я думала він все разом з пательнею з’їсть!», - з посмішкою каже Олеся. Але ми бачимо, що вона вже подумки вигадує новий рецепт, який сподобається її дітлахам та родині. А ще, вона вигадує і реалізує «нові рецепти» соціальних проектів, що покликані міняти життя нашої громади і подавати достойні приклади іншим бізнесам, аби наступні покоління українців дбали за воду і довкілля, а дівчата вдягали на себе «нові ролі» і були впевненіші в собі.