Даша Сергієнко, бренд-менеджер: Coca-Cola Україна

Даша Сергієнко, бренд-менеджер: Coca-Cola Україна

Продовжуємо знайомити вас з людьми, які творять Coca-Cola в Україні.

 

Третя розповідь присвячена драйвовому бренд-менеджеру «Кока-Кола Україна Лімітед» Даші Сергієнко.

 

Колись, ще у студентські часи, Даша підробляла промоутером для Coca-Cola. Ще тоді вона закохалася в компанію і вирішила, що обов’язково попаде сюди на роботу та займатиме високу посаду.

 

Згодом Даша недовго працювала у Європі, але повернулася до України. «Коли ти так далеко, починаєш цінувати «своє»: людей, і наскільки вони більш амбітні та цілеспрямовані, ніж у Європі. Але я дуже вдячна за досвід, який там отримала».

 

У своїй роботі Даша найбільше любить драйв та задоволення від завершених успішних проектів. «Робота з великими брендами – лідерами ринку та постійне прагнення до високих результатів час від часу спричиняють стрес, але я знаю, як з ним боротися», - додає вона. Антистрес-рецепт від Даші: глибоко дихайте, медитуйте та проводьте більше часу в колі коханих людей і сім’ї.

 

Найцінніша порада від Даші: пробувати, пробувати і ще раз пробувати; шукати своє та не здаватись. А також інвестувати час і, за можливості, гроші у свою освіту. Сама Даша має дві повні вищі освіти, одна з яких профільна, у Chartered Institute of Marketing. А ще Даша радить подорожі для розширення світогляду.