Найцікавіші Youtube-канали українською мовою: Coca-Cola Україна

Найцікавіші Youtube-канали українською мовою: Coca-Cola Україна

Якщо хтось ще не знав - на українському youtube-просторі з’являється дуже якісний контент! Ці канали для тих, хто полюбляє корисні та розважальні медіа, та споживати контент саме українською мовою. Ми зібрали для тебе найцікавіші канали для інтелектуального відпочинку, саморозвитку та освіти.

 

 

Ukraїner

 

Неймовірно красивий та надихаючий проект про дива різних куточків України. Канал – це своєрідний етнографічний літопис, який має на меті віднаходити унікальні забуті культури, ремісництва, мистецтва, пам’ятки архітектури, та розповідати про них насамперед українцям, демонструючи красу нашої країни. Але сам медіа-проект дуже сучасний, тут не обійшлося без молодої команди та технічних наворотів: зйомки на дрон чи віртуальна реальність на 360° створюють яскраву незабутню картинку.

 

 

 

Geek Journal

 

Даний канал знімає огляди та критику на кінострічки, як іноземні так і українські. Останнім часом канал робить акцент саме на українському кінематографі. Канал існує вже 3 роки та має понад 30 тисяч підписників. Тож, якщо у тебе буде виникати питання що ж подивитись сьогодні, тобі сюди.

 

 

 

ВсіКниги

 

Аня Гай, засновниця каналу, дуже полюбляє книжки українською мовою, та щедро ділиться своєю любою до читання. Ти просто не можеш стримати себе та не перечитати усі книжки, які вона радить із щирим захопленням.

 

 

 

Tokar.ua

 

Цей канал присвячений космосу, технологіям та винаходам. Щопонеділка тут виходить нова адаптація корисного відео українською. Автори каналу озвучують невеличкі закордонні програми чи епізоди про науку, а потім роблять підсумки місяця та розповідають про останні новини світу технологій.

 

 

 

Цікава наука

 

Ще один канал, який озвучує цікаві іноземні науково-популярні та освітні відео. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою. Канал вже має 35 тисяч підписників та багато відео на тему біології, хімії, фізики, астрономії та математики. Канал буде цікавий як дорослим, так і дітям, бо відповідає на питання як діють вакцини, як з’являється дощ, що таке глобальне потепління, як утворюються смерчі, звідки з’явилися гени та ще багато чого цікавого.

 

 

 

Coca-Cola Journey Ukraine

 

Так, у нас теж є Youtube-канал! Тут ми розповідаємо про наші ініціативи, проекти та як ми міняємо країну на краще: як ми відновлюємо водні ресурси, економіку країни та про «Ефект 12», підтримуємо футбол, а ще тут можна познайомитися з нашою командою.