Coca-Cola та Disney розробили міжгалактичні пляшечки: Coca-Cola Україна

Coca-Cola та Disney розробили міжгалактичні пляшечки: Coca-Cola Україна

Coca-Cola докладає великих зусиль, щоб гарантувати, що напої завжди знаходяться в межах досяжності руки - навіть далеко-далеко в галактиці.

 

31 травня травня в Діснейленді в Анахеймі, Каліфорнія і 29 серпня в Walt Disney World в Орландо, штат Флорида, США, відкриваються величезні зони, присвячені Зоряним Війнам, та мають назву Star Wars: Galaxy’s Edge. Для цієї значущої події Coca-Cola розробила спеціальні пляшечки для гостей Діснейленду та, зокрема, зони Star Wars: Galaxy’s Edge, щоб гості парку втамовували спрагу та ще більше занурювалися у сюжетну лінію  з нестандартними пляшками Coca -Cola, Diet Coke, Sprite і DASANI.

 

The Coca-Cola Company впроваджує сотні нових продуктів щороку, щоб дати людям більше смачних напоїв у ряді інноваційних упаковок, але нічого подібного раніше не робила! Сферичні пляшки "orb", які будуть ексклюзивними для зони Star Wars: Edge Galaxy, залишаються вірними естетиці Зоряних війн з округлим виглядом, закриваються кришечками, надрукованими етикетками нібито з потертостях та іржею, написи мовою Aurebesh, яка представлена у фільмі.

 

«Коли ми вперше звернулися до Coca-Cola і поділилися ідеєю принести їх продукти у галактику Star Wars, вони одразу побачили можливість подарувати нашим гостям освіжаючі напої, які вони люблять, таким чином, щоб зберегти автентичність історії, що дуже важливо для нас. І це було, відверто кажучи, неймовірно круто”, - розповідає Скотт Троубрідж, керівник портфоліо та керівник студії Walt Disney Imagineering.

 

 

 

Star Wars: Galaxy’s Edge запрошує шанувальників Зоряних Війн у всесвіт із захоплюючим, багатосенсорним досвідом —  від польоту до Millennium Falcon, до побудови світлового меча, до перекусу у Cantina Oga. Вперше фани зможуть прожити свої власні пригоди серед геологічних утворень на планеті Батуу, на самому краю галактики. Кожна деталь у найбільшій в історії Діснея території була детально розроблена за Зоряними Війнами, що ніколи не порушує характер та не відходить від міфології фільму.

 

«Протягом більш ніж 40 років люди мріють про те, щоб увійти до світів Зоряних Війн», — говорить Троубрідж. «З Star Wars: Edge Galaxy ми хочемо дати нашим гостям можливість остаточно здійснити ці мрії. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб переконатися, що кожна деталь вважається автентичною та узгодженою з тим, що може забезпечити "реальне" місце розташування Зоряних Війн».

 

«Це включає в себе продукти харчування та напої, які пропонуються на всій 14-акровій території. Будучи найстарішим корпоративним партнером Disney, компанія Coca-Cola була присутня в день відкриття Діснейленду в 1955 році, а Walt Disney World — в 1971 році. І хоча компанія знайшла творчі шляхи до донесення своїх брендів через споживацький досвід, як Coca-Cola Refreshment Corner на Main Street, США в Disneyland Park, створюючи спеціальну пляшку для такого середовища, як Star Wars: Galaxy’s Edge — це найвимогливіший виклик для компанії».

 

«Цитуючи Уолта Діснея «Цікаво робити щось неможливе», — каже С’юзан Пропп, віце-президент з маркетингу стратегічних партнерств Coca-Cola. «Це був проект пристрасті, який надав нам дивовижну можливість з'єднатися з нашими споживачами на галактичному рівні, і шляхом, який може пройти тільки Coca-Cola».

 

Творчий процес розпочався більше трьох років тому. Coca-Cola створила десятки прототипів усіх форм і розмірів, співпрацюючи з Walt Disney Imagineering і Lucasfilm Ltd. до того, щоб, підкреслити вихід у світ простору Star Wars: Galaxy’s Edge.

 

Метт Купер, головний промисловий дизайнер компанії Coca-Cola, заявив, що проект закликав його команду «зайняти такі місця брендів, які ми ніколи раніше не займали». Зокрема, Бату.

 

«Ми хотіли створити такий асортимент оновлених пляшок, який, здавалося б, був знятий з міжгалактичного корабля — все з візуальними підказками, які тримають вас у сюжеті Зоряних Війн», — пояснив Купер.

 

«Ми все почали нуля, проробили та видали ідею про те, як будуть виглядати продукти та упаковка Coca-Cola в Star Wars: Edge Galaxy, – розповідає Еллен Гутьєррес, директор стратегічного партнерства та бренд-маркетингу Coca-Cola. «Ми вважаємо, що шанувальники Star Wars і Coca-Cola будуть в захваті від того, що ми придумали!».