Офіційний інтернет-магазин Coca-Cola запустив міжнародну доставку: Coca-Cola Україна

Офіційний інтернет-магазин Coca-Cola запустив міжнародну доставку: Coca-Cola Україна

Тепер не обов’язково їхати до США, щоб придбати мерч улюбленого бренду. Тепер яскрава футболка чи теплий худі приїде до тебе в Україну! Це означає, що за пару кліків можна купити легендарну футболку з логотипом Coca-Cola безпосередньо від виробника. В асортименті магазина є жіночий та чоловічий одяг, а також підлітковий; асортимент складає переважно базовий та спортивний одяг на кожен день: футболки та шорти, спортивні штани та худі, майки та теніски.

 

Нам особливо запала у душу ця червона джинсова куртка:

 

До речі, деякі футболки та худі на 50% виготовлені із перероблених пластикових пляшок для підтримки ініціативи «Світ Без Відходів». Ось, наприклад, ці речі:

 

Вартість речей - від 15 $ до 70 $. Підібрати розміри допоможуть спеціальні таблиці. Оплатити вибрані товари можна за допомогою дебетових і кредитних карт систем Visa, Mastercard та American Express.

 

Доставка здійснюється службою FedEx. Незалежно від вартості та розміру посилки, доставка до України коштуватиме 35 $. Відстежувати її можна за номером на сайті FedEx. Обіцяють, що будь-який товар прийде через 5-7 робочих днів після замовлення.

 

Весь асортимент можна подивитися тут.