Поцілунок зі смаком Coca-Cola! The Face Shop і Coca-Cola випустили лінію макіяжу: Coca-Cola Україна

Поцілунок зі смаком Coca-Cola! The Face Shop і Coca-Cola випустили лінію макіяжу: Coca-Cola Україна

«Експериментувати? Чому б і ні!» - вирішили в Coca-Cola, і створили разом з відомою корейською косметикою The Face Shop свою лінійку засобів для макіяжу Coca-Cola Make Up. Уявляєте? До лімітованої колекції входять основа для макіяжу, тіні для повік, кушини, пудри, помади модних кольорів і блиски для губ різних відтінків.

 

Вся косметика стилізована фірмовим кольором і веселими брендовими фішками. Наприклад, помада і тінт зі смаком і ароматом Coca-Cola, а пензлик для нанесення блиску виглядає як соломинка для напою. І звісно на кожному з засобів нанесено відомий слоган Enjoy Coca-Cola

 

Нову унікальну лінійку нової косметики протестували на собі три відомі блогерки. Нижче їх відгуки.

 

 

«Це реальна Coca-Cola всередині!»

 

 

 

Це перше, що сказала відомий блогер Діана Суворова, коли спробувала блиск від Coca-Cola Make Up. Дівчина протестувала на собі всю лінійку засобів і лишилася вкрай задоволеною.

 

А ще Діану вразив тінт, завдяки незвичній упаковці. На верхівці засобу знаходиться «те саме різдвяне ведмежа з пляшкою Coca-Cola! Це надзвичайно!»

 

 

«Найкраща формула, що я коли-небудь тестувала!»

 

 

 

Відома американська блогерка Jordan Byers після нанесення макіяжу була дуже вражена яскравістю і насиченістю кольорів, що подарувала палетка тіней The Face Shop Mono Pop Eyes Coca-Cola та тінт The Face Shop Coca-Cola Lip tint. «Це неймовірно!» – вигукнула вона, – я не очікувала такої якості від косметики. Це справжня бомба!».

 

 

«Справжній червоний колір Coco-Cola»

 

 

 

Третій зірковій блогерці, Tati з 4,4 мільйонами підписників на каналі, сподобався приємний зовнішний вигляд упаковки та яскраві кольори колекції. «Тінт для губ дуже класний – легкий, зволожуючий. І це дійсно справжній червоний колір Coco-Cola», – поділилась блогерка своїми відчуттями.

 

Спробуй і ти! Насолоджуйся смачними і соковитими кольорами Coca-Cola.