Sprite в Україні проводить аукціон з фото на скейтбордах. Гроші підуть на благодійність: Coca-Cola Україна

Sprite в Україні проводить аукціон з фото на скейтбордах. Гроші підуть на благодійність: Coca-Cola Україна

Sprite та DTF Agency проводять онлайн-аукціон фотографій, надрукованих на скейтбордах, які було представлено на фотовиставці в рамках don’t Take Fake Conference 2019 у «Торонто-Київ». Лотами стали 33 дошки зі світлинами українських фотографів.

 

На виставці були представлені світлини українських фотографів, таких як дует Synchrodogs, група Gorsad Kiev, Олексій Кондаков, Льоша Березовський, Олексій Гоц, Віталій Юрасов та Мішка Бочкарьов, які працюють із вуличною, арт- та фешн-фотографією.

 

Мета аукціону — втілити в життя особливий проект — створити молодіжну футбольну команду спортсменів із синдромом Дауна. Гроші підуть на покриття витрат на перші кілька місяців тренувань.

 

 

Навіщо Sprite організував все це?

 

Sprite – це напій для тих, хто відчуває внутрішню свободу та бажає виразити свою індивідуальність. В рамках кампанії #освіживпевненість бренд підтримує бажання молоді бути тими, ким вони хочуть бути і стояти за те, що самі вважають правильним і важливим. Кожна світлина, представлена на виставці, розповідає історію про те, що важливо проявляти себе справжніми і бути впевненими у своїй унікальності, не граит чужу роль, а жити тільки своїм життям.

 

 

Як придбати?

 

Для поціновувачів фотографії цей аукціон – унікальна нагода придбати роботи авторів зі світовим ім’ям у незвичайному форматі. Вартість лотів стартує від 500 грн. Усі їх можна переглянути на сторінці у Facebook. Подати свою ставку на унікальні роботи можна на сторінці don’t Take Fake у Facebook, а внести її у разі перемоги – на сайті Української Біржі Благодійності.

 

 

Куди підуть гроші?

 

Гроші підуть на створення та розвиток молодіжної футбольної команди спортсменів із синдромом Дауна. Гра у футбол корисна для дітей з особливостями розвитку з фізичної точки зору, адже покращує пам’ять і координацію, і водночас допомагає їм соціалізуватися у команді. У перспективі учасники клубу можуть увійти до Національної збірної України і взяти участь у Спеціальних Олімпійських Іграх, де футбол входить у п’ятірку найпопулярніших видів спорту.

 

«Кожна людина є унікальною. Завдяки цьому проекту ми з нашими партнерами промовляємо, що усі люди різні, але багатьом так необхідні підтримка, впевненість, а ще трохи допомоги, щоб повірити у власні сили і пишатись своєю унікальністю, – ділиться Олеся Жулинська, директорка відділу зі зв’язків з громадськістю «Кока-Кола Україна». — Sprite #Освіживпевненість розуміє і об'єднує зусилля багатьох, щоб втілити у життя мрію сонячних дітей».

 

«Щороку ми проводимо десятки івентів і збираємо понад 12 000 відвідувачів на своєму фестивалі вуличної культури. Втім завжди найцінніше – бачити результат на кожній окремій людині. І ця виставка також розкриває особистості – неповторні, цікаві, важливі, – пояснюють у DTF Agency. – Нам уже кортить побачити на полі тих, кому наш арт-проект допоможе змінитися і розкрити себе».