Йога серед картин: як пройшов «Ранок у музеї»: Coca-Cola Україна

Йога серед картин: як пройшов «Ранок у музеї»: Coca-Cola Україна

15 червня у Національному художньому музеї України пройшов перший «Ранок у музеї», де кожен бажаючий міг прийти до музею та зайнятися йогою прямо у залах музею серед полотен великих митців. Генеральний спонсор події – BonAqua – бо найкращий початок дня – це ковток чистої природної води.

 

Концепція заходу не нова. Багато визначних світових музеїв регулярно організовують такі тренування. Заняття йогою проходять у Бруклінському музеї та в Музеї Гугенхайма в Нью-Йорку.

 

«Ранок у музеї» - це щомісячна подія на 30-50 людей, тож якщо ви бажаєте приєднатися то тренувань, стежте за новинами NAMU на сторінці у Facebook. Виручені кошти за квитки підуть на розвиток Національного художнього музею України.

 

The Coca-Cola Company піклується про своїх споживачів та завжди має найширше різноманіття брендів для усвідомленого та здорового вибору напоїв. Саме для поціновувачів чистих смаків, спорту та правильного харчування у портфелі брендів ми маємо BonAqua – природну воду, яка  на своєму шляху із джерела проходить лише механічну фільтрацію, через що природний мінеральний склад лишається незмінним.