Cпівробітники «Кока-Кола Україна» розповідають про новий офіс та вітають зі святами: Coca-Cola Україна

Cпівробітники «Кока-Кола Україна» розповідають про новий офіс та вітають зі святами: Coca-Cola Україна

До Нового року компанія «Кока-Кола Україна» зробила собі великий подарунок – переїхала у новий офіс. Тепер усі співробітники розмістилися аж на 18 поверсі бізнес-центру Gulliver, так що перед їх очима серце міста – як на долоні.

 

Проте, це не єдина перевага. У новому офісі всі працюють на одному поверсі, стін тут – мінімум, а спілкування – максимум. Тож, усі стали ще ближчими.

 

Як переїжджали та працювали над дизайном, ми розкажемо детальніше дещо пізніше, а поки ми вирішили завітати в гості, поспілкуватися з колегами та попросити їх поділитися святковим настроєм. Адже, як відомо, Coca-Cola дарує відчуття свята кожному, а вже тим, хто проводить з нею стільки часу – і поготів!

 

І поки всі не втекли на наради чи завершувати останні звіти, ми впіймали декого з працівників компанії та розпитали, що їм найбільше запам’яталося за цей рік та що б вони хотіли побажати своїм колегам та і взагалі всім у прийдешньому році.

 

 

Ковальчук Тетяна, адміністративний менеджер

 

Для мене цей рік роботи у компанії позначився переїздом, адже саме я ним активно займалася. Ми встигли впоратися з усім буквально за два місяця, вже на початку грудня працювали в новому приміщенні. Цей проект до того ж приніс мені багато нових знайомств, тож це чудовий досвід.

 

Приємно спостерігати, як тут ми стаємо ще ближчими. Тому я хотіла б побажати своїм колегам завжди почувати себе тут комфортно та продуктивно працювати.

 

 

Сергій Лаптєв, it-спеціаліст

 

Так вийшло, що я приєднався до команди саме цього року, тому це і було найважливішою подією для мене. Пам’ятаю, я як раз відпочивав у Карпатах, коли мені подзвонили і спитали, чи не хочу я працювати в компанії, я відповів – «Звісно!»

 

Також важливим проектом для мене став переїзд, адже я допомагав у цьому. Був період, коли ми мало не ночували тут.

 

А побажати всім хочу творчого і професійного зростання! І нехай у кожного в житті та на роботі буде більше інновацій!

 

 

Марина Будім, спеціаліст з адміністративних питань

 

Цього літа я знову повернулася в компанію після роботи над іншим проектом, тому цей рік, звісно, цим мені і запам’ятався. З переїздом я також допомагала, тому дуже сподіваюся, що цей офіс наступного року постійно наповнюватимуть лише позитивні емоції.

 

Також я хотіла б привітати всіх колег з Новим роком та Різдвом, побажати їм процвітання та успіхів у всьому. Сподіваюся, що 2017 буде ще яскравішим, ніж 2016 рік.

 

 

Олександр Ватрушкін, юрист 

 

Якщо пригадувати важливі події, то можу сказати, що цього року в нас був дуже амбіційний проект з продажу квасного бізнесу і ми його вдало завершили.

 

Для мене особисто визначною подією стало те, що я вперше взяв участь у Київському марафоні й пробіг 5 кілометрів. Мої колеги вже не перший рік брали участь у таких забігах, вирішили залучити й мене – корпоративний дух і все таке. До речі, планую також бігти і наступного року.

 

А побажати хочу звичайних речей: щоб у наступному році всі були здорові та успішні, лишили всі негаразди в минулому році. А для компанії – зростання продажів.

 

 

Ірина Волос, головний бухгалтер

 

Цього року ми майже всім офісом їздили в Бухарест, і це був чудовий тімбілдінг! Там зібралося близько 400 людей, що працюють у Сoca-Cola в усьому світі. Так от, з нас усіх зробили імпровізований оркестр. Представники національного оркестру Бухаресту вчили нас грати на різних музичних інструментах, а дехто з нас співав. В результаті ми зіграли оперу «Карміна Бурана». До речі, мені дісталася віола, я вперше спробувала на ній грати.

 

Для мене це був унікальний досвід, просто незабутні емоції! Тому саме ця подія і стала найяскравішою за рік.

 

А побажати всім хочу побільше от таких незабутніх емоцій, яскравих вражень та подорожей!

 

 

Ольга Чумак, Менеджер зі зв'язків зі ЗМІ

 

2016 рік почався до нас непросто, одразу з викликів, але для нас це був хороший досвід. Завдяки цьому у нас з’явилися два прекрасні ролики, які розказують про економічний та соціальний внесок нашої компанії у розвиток України.  Ці відео й запам’яталися мені як найяскравіший проект 2016 року.

 

Зараз ми віримо та вже навіть бачимо, що країна почала оживати, а ми – разом з нею. Сподіваюся, 2017 рік стане ще кращим, а ми всі ще швидше будемо підніматися вгору. Усім бажаю наснаги та побільше позитиву в житті.

 

 

Марина Фіткевич, технічний менеджер для копакерів та фонтанів

 

Оскільки цього року ми стали частиною більшою структури, а мої обов’язки дещо змінилися, це і стало для мене знаковим. А нові обов’язки – це завжди більше можливостей, більше досвіду та інновацій.

 

Я вважаю, що люди повинні змінюватися, а іноді, коли ми самі цього не робимо, нас до того змушують самі обставини, тобто, саме життя.

 

Команді хотілося б побажати, щоб ми й надалі працювали у такому ж чудовому складі. Крім того, хотілося б, щоб наступного року у нас було ще більше інновацій. Адже люди – цікаві істоти, нам завжди хочеться зазирнути в мішок з подарунками. А інновації – це і є ці подарунки.  

 

Друзі, а тепер тримайте наше вітальне відео від Coca-Cola, в якому ми розповідаємо про всі найважливіші події!