Експедиція Сoca-Cola: Zherty у Вінниці: Coca-Cola Україна

Експедиція Сoca-Cola: Zherty у Вінниці: Coca-Cola Україна

Автор: Zherty

 

Впевнені, більшість українців асоціює Вінницю з Рошенівським фонтаном, але ми вирішили перевірити, що ж насправді приховує це місто і чи розвинений там стрітфуд. 

 

Перш за все, Вінниця вже декілька років перемагає в рейтингу найкомфортніших міст України, зараз її називають “містом ідей”. I з Києва легко добратись на Інтерсіті за 2 години, чи на блаблакарі/маршрутці за 3 години. Звичайно, коли виходиш на вокзалі чи на околиці міста, не відчувається атмосфера сучасності і прогресивності, але дійсно, центральна частина Вінниці дуже затишна та спокійна. 

 

Під час пошуку цікавих закладів завчасно, ви мало що знайдете: лише вишукані ресторани, де святкують традиційні весілля і гучні дні народження. Ми ж вирішили не здаватися та підібрали для вас місця, які ви не знайдете в топ-рейтингах на TripAdvisor чи Forsquare, але які дійсно варті уваги! 

 

Прогулюючись містом з пляшечкою Coca-Cola, й прямуючи до першого ресторану, ми випадково побачили стильну вивіску і красиву терасу на 3 поверсі ТРЦ. Здивувавшись, що нічого не читали про цей заклад, вирішили зазирнути. І що ж, (спойлер!) ми потрапили в найпривітніше та круте місце – Cloud Garden (вул. Соборна, 10а). Досить цікава фьюжн-кухня відразу привернула увагу, рекомендуємо спробувати салат з креветками – дійсно велика порція (креветок не пошкодували!). Основні страви теж досить цікаві, тож обирайте, що вам до смаку. Ми зупинились на лососі в ігристому вині та качиній ніжці в полуничному соусі – дуже ніжно, ситно та оригінально. А ціни – нижче середньокиївських. Більш того, офіціанти та бармени були дуже привітними, вони створили настільки теплу атмосферу, що захотілось повернутись у Вінницю, щоб знову потрапити в Cloud. Ще один момент, який нас приємно здивував – музика! Дуже рідко зустрінеш приємне диско, що закохує з перших хвилин (принаймні в нашій експедиції по містам таке вперше). Рекомендуємо!

 

Звичайно, після такого рівня нас було дуже складно здивувати, тому ми вирішили прогулятись по центральному парку та нарешті подивитись на фонтан! Музичне шоу там кожні півгодини, але смачним стріт фудом, на жаль, і не пахне. 

 

Ми знайшли вихід і вирішили попоїсти у першому азійському бістро Ho Сhu Bo (вул. Грушевського, 70). Заклад дуже маленький, на декілька столиків, але зі стильним інтер’єром та цікавим меню. Радимо брати локшину з тофу – величезна порція, у чудовому поєднанні з кисло-солодким соусом. Але спрінгроли не можемо рекомендувати – креветок було мало, а манго тверде. 

 

До речі, будьте готові до того, що у Вінниці люди нікуди не поспішають, тому чекати замовлення навіть стрітфуду доведеться довше, ніж ми звикли – хвилин 15 мінімум. Chu Bo – не виключення, ми встигли передивитись всі їх картини та фото в інтер’єрі, поки дочекались замовлення, але будемо чесними, краще зачекати та насолоджуватись дійсно смачними стравами з Coca-Cola у саду чи біля фонтану.

 

На вечір рекомендуємо зазирнути до грузинського ресторану Marani (вул. Артинова, 49). Цей заклад увійшов в топ-100 найкращих ресторанів України (за рейтингом видання «Новое Время») – про це каже горда відзнака на вході. Є декілька затишних столиків на вулиці, тому поки літо, рекомендуємо не засиджуватись в приміщенні (хоча й там ви знайдете багато елементів інтер’єру, привезених безпосередньо з Грузії). Меню досить велике, ви знайдете всі класичні страви, для вегетаріанців передбачено багато овочевих опцій. Порції великі, радимо звернути увагу на страви, приготовані на мангалі – хачапурі, овочі та м’ясо. Якщо коротко – затишне місце, яке нічим не поступається столичним закладам.

 

Загалом, якщо ви втомились від швидкого темпу столиці, радимо на день відвідати Вінницю та перевести дух. Та незалежно від того, яку кухню ви полюбляєте – любов до Coca Cola та до смачної їжі об’єднує! А ми поїхали в останнє місто нашої експедиції – Одесу!