Експедиція Сoca-Cola: Zherty в Дніпрі: Coca-Cola Україна

Експедиція Сoca-Cola: Zherty в Дніпрі: Coca-Cola Україна

Автор: Zherty

 

Цим спекотним літом, у фуд-подорожі з Coca-Cola, ми вже побачили багато різного, тому не розраховували на здивування від індустріального Дніпра. Та місто виявилося дуже класним: брутальним, гігантським, зі своїми сюрпризами та головне – смачним. Треба зазначити, що одного дня для цілого міста замало, ми реально жалкували, що наші шлунки не гумові, а то з’їли б набагато більше.

 

Почали ми свій смачно-шлях із The Place (вул. Грушевського, 2). Гугл анонсовував нам це місце, як мистецький гастро-рай. Мистецтва тут знайшли небагато, а ось посмакувати правда є чим. Ціни дуже лояльні, яйця бенедикт за 99 грн, вже мало де зустрінеш.

 

Ми обрали дуже різні страви, щоб скласти комплексну думку.

 

Надзвичайним виявився салат у тайському стилі із манго, огірком та курячими спагетті. Не дивуйтеся, наріжте вдома курку довгими скибками, та можете спробувати такі спагетті самі. Приємно здивував загальний підбір інгредієнтів, які надзвичайно доповнювали один одного. Манго с селерою та гострою заправкою – це дуже смачно, складно навіть передати. Запивали Coca-Cola, щоб подвоїти ефект.

 

У цілому від «The Place» враження не певні, але салат і вафлі варто скуштувати, вони надзвичайні.

 

Уже під вечір ми потрапили у сімейний ресторан Плов Хочу, він знаходиться майже за містом. Ресторан узбецької кухні, відкрили лише у грудні, але зараз тут вже постійно аншлаги. Ціни не низькі – за 400 г плову (на вигляд було менше) ми заплатили 200 грн. У меню він мав назву Святковий. Плов, на правду, виявився дуже смачним, із синіми родзинками, жирною бараниною та нутом, він сильно відрізняється у кращу сторону від того, як ми уявляли плов до цього.

 

А ми вже відправляємося в інше місто, щоб дивуватися, знаходити нове і смакувати разом з Coca-Cola!