Coca-Cola та Освіторія відзначили найуспішніших випускників програми #YouthEmpowered: Coca-Cola Україна

Coca-Cola та Освіторія відзначили найуспішніших випускників програми #YouthEmpowered: Coca-Cola Україна

31 травня 2019 року представники компанії “Кока-Кола Беверіджиз Україна” та Освіторія привітали випускників Програми розвитку молоді з закінченням навчального року та вручили подарунки найуспішнішим її учасникам.

 

Минулого року Coca-Cola та Освіторія запровадили гейміфікацію навчання на платформі iLearn, що дозволило більше мотивувати випускників брати участь у проекті, а також винагороджувати найбільш активних учасників. Так, учні мали змогу отримувати подарунки за досягнення проміжних рівнів на платформі, а в кінці року учасник, який першим досягнув найвищого 80-го рівня, отримав головний приз — MacBook Air. Першим це зробив Єлисей Міхневич, випускник  Рафалівської ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненської області, якого урочисто привітали на святі останнього дзвоника у школі-інтернаті. Окрім цього, організатори проекту відзначили найуспішніших користувачів iLearn у кожному з інтернатів, що брали участь у проекті, і нагородили планшетами iPad mini.

 

Нагадаємо, що Програму розвитку соціально-незахищеної молоді #YouthEmpowered було розпочато у 2015 році у Центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» у Святогірську Донецької області. Програма довела свою ефективність і проект розширився до національного рівня. У 2018-2019 навчальному році Програма охопила 15 інтернатів у 9 областях України, де навчається понад 1200 старшокласників. Проект має на меті до 2020 року забезпечити краще майбутнє 25-ти тисячам молодих українців.