Coca-Cola та Klitschko Foundation знову об’єднають школи для популяризації сортування сміття: Coca-Cola Україна

Coca-Cola та Klitschko Foundation знову об’єднають школи для популяризації сортування сміття: Coca-Cola Україна

У 2019 році Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola вдруге реалізовує проект Zero Waste School, щоб впроваджувати культуру сортування відходів у школах та громадах.

 

 

 

Цьогоріч на Всесвітньому Економічному Форумі в Давосі пролунало твердження, що у людства залишилось лише десять років, аби запобігти кліматичній кризі. Ми вважаємо, що вирішити цей виклик сучасності допоможуть у першу чергу не інновації та технологічні зміни, а свідома молодь. Саме їхні дії задають тренди і формують наше майбутнє, культуру та спосіб життя. Необхідно, щоб кожен житель планети усвідомлював важливість досягнення цілей сталого розвитку і намагався сприяти їх досягненню, об’єднуючи навколо себе однодумців.

 

Рік тому Klitschko Foundation разом із фундацією Coca-Cola підтримали глобальну концепцію «Світ Без Відходів». Ідея в тому, щоб до 2030 року переробляти ту ж кількість упаковки, яку виготовляє Coca-Cola.

 

Zero Waste School – це проект, який об’єднав 50 шкіл з усієї України. Під час програми учасники навчилися принципам командної роботи та навичкам проектного менеджменту, завдяки чому поетапно спланували власний проект. Восени, залучивши школи у своїй громаді, вони самостійно організували захід, де запрошені еко-активісти поділилися успішними кейсами та інноваційними ідеями щодо сортування.

 

В межах Zero Waste School, команди, разом з місцевими жителями, організували захід Zero Waste Day, де вони прибирали місто чи село, сортували і зважували відходи, а потім передали їх на переробку. Саме так мешканці сіл та міст із усіх куточків України зрозуміли, що вони можуть змінювати не тільки своє життя, але й життя всієї планети.

 

Завдяки проектові учасники усвідомили, що спільна мета та злагоджена команда допоможуть їм зробити все. Такий досвід допомагає ще більше впевнитися у своїх силах, мотивує не зупинятися і далі творити зміни. Статистика підтверджує успішність проекту: учасники зібрали 100 567 кілограмів відходів та встановили 668 сміттєвих баків. Деталі - дивіться у відео.

 

 

 

Хочеш приєднатися до проекту та навчитися сортувати? Записатися до Zero Waste School можна до 4 березня 2019 року. Для цього потрібно  заповнити анкету за посиланням: my.klitschkofoundation.org. Цього року команди складаються з 3 учнів 8-го або 10-го класів (2 дівчини та 1 хлопець або 2 хлопця та 1 дівчина), директора та вчителя. Основними вимогами є готовність команди працювати задля спільного результату, бажання впливати та реалізовувати зміни у громаді.

 

Приєднуйся та врятуй планету!