Як Coca-Cola допомагає створити світ без відходів: Coca-Cola Україна

Як Coca-Cola допомагає створити світ без відходів: Coca-Cola Україна

Coca-Cola оголосила, що цілковито змінює свою політику щодо упаковки та ставить таку глобальну ціль: до 2030 року збирати та переробляти таку ж кількість упаковки, яку ми доставляємо на ринок

 

Ця ціль є основним елементом нової концепції «Світ Без Відходів», яку Система Coca-Cola має намір підтримати значними інвестиціями протягом багатьох років. Діяльність у цьому напрямку починається з усвідомлення того, що упаковка для їжі та напоїв є важливою складовою сучасного життя людей. Але ще більше зусиль та дій має бути зроблено, щоб зменшити кількість відходів упаковки.

 

«Світ має проблему упаковки –  проблему, яка не виникла сама по собі – і ми, як і всі інші компанії, несемо відповідальність за допомогу у вирішенні цієї проблеми, – говорить Джеймс Квінсі, президент та СЕО The Coca-Cola Company. – Через нашу концепцію «Світ Без Відходів» ми інвестуємо і у нашу упаковку, і у нашу планету, щоб допомогти залишити цю проблему у минулому. 

 

Ми використовуємо нашу планету так, наче у нас є ще одна запасна, яка тільки чекає на відкриття. Справді, використання природних ресурсів в глобальному масштабі зростає вдвічі швидше, ніж населення у 20-му столітті.

 

За даними Програми ООН з навколишнього середовища, у 2017 році використання світових матеріалів досягає майже 90 мільярдів тонн, що в три рази більше, ніж у 1970 році. Ми використовуємо наші природні ресурси зі стрімко зростаючою швидкістю. Ми поводимося так, наче вони ніколи не закінчаться.

 

 

 

Це не тільки проблема для нещасних морських черепах або прибережних громад, які повинні мати справу з пластиковими пляшками, що вимиває на їх береги. Це проблема для всіх нас. І, як і більшість проблем, ця відкриває можливості. У нас є шанс переосмислити питання пластмаси та упаковки і навіть нашої економіки.

 

У 2009 році ми представили упаковку PlantBottle ™, інноваційну пляшку, яка складається на 30% з рослинних матеріалів. Протягом багатьох років ми працюємо над тим, щоб зробити нашу упаковку 100% переробленою. І ви, можливо, помітили, що деякі наші пляшки стали легше, ніж раніше. Це все кроки в правильному напрямку, і ми не маємо наміру зупинятися. Ми шукаємо нові способи зробити пластик більш інноваційним та включити більше перероблених матеріалів у наші пляшки.

 

 

Це не тільки проблема для нещасних морських черепах або прибережних громад, які повинні мати справу з пластиковими пляшками, що вимиває на їх береги. Це проблема для всіх нас. 

 

 

Наша мета – заохочувати більше людей до переробки. Ми прагнемо інвестувати свої кошти та свій досвід, щоб допомогти людям зрозуміти, що потрібно переробляти, як переробляти та де переробляти».

 

Зазначаємо, що на даний момент більшість упаковки Компанії у світі є переробною. В Україні вся упаковка, у яку фасується продукція Компанії Coca-Cola, є переробною. Переробними є не тільки, власне, пляшки, а й кришечки, етикетки, а також і транспортна тара, у якій напої «подорожують» у магазини. Важливо, що кожен вид споживчої і транспортної упаковки може бути перероблений на території України – відповідні промислові підприємства вже існують і працюють.

 

Зобов’язання Coca-Cola згідно з концепцією «Світ Без Відходів» – це вже наступний крок на шляху сталого розвитку Компанії. Перед тим було досягнуто відновлення у природі такої ж кількості води, яку Компанія використовує для виробництва напоїв.