Понад 200 харків'янок побували у "Лабораторії натхнення": Coca-Cola Україна

Понад 200 харків'янок побували у "Лабораторії натхнення": Coca-Cola Україна

Іноді для того, щоб зробити крок вперед, треба відчувати підтримку і бачити вдалий приклад успішних людей. Саме тому надихати харків'янок до рішучих дій і сміливих вчинків взялися відомі своїми справами українки: Олена Фроляк, Анастасія Дєєва, Яніка Мерило, Олеся Жулинська та інші. 3-го листопада у Харкові на заході проекту «Я зможу» Фонду Олени Пінчук, організованого за підтримки фундації Кока-Кола, понад двісті учасниць «Лабораторії натхнення» змогли сказати собі «Я зможу!» Я зможу бути успішною в медіа, державному управлінні, соціальних проектах та маркетингу. Ці теми стали ключовими під час зустрічі.

 

 

Чотири кити успіху

 

Сьогодні жінки все активніше долучаються до соціальних та політичних сфер життя нашої країни. І така тенденція є в усьому світі. Але щоб бути успішними в цих напрямах, треба володіти майстерністю публічних виступів, знати інструменти піару та реклами, мати активну громадську позицію. Ці навички учасниці зустрічі змогли отримати під час майстер-класів, що їх дали відомі українки.
Захід був розділений на чотири тематичні блоки:

 

1. Медіа-лабораторія. Спікерами цієї теми стали: телеведуча та редакторка новин телеканалу ICTV Олена Фроляк, головна редакторка The Devochki Оксана Павленко та ведуча харківського телеканалу Р1 Ольга Сітковська. Вони поділилися своїми історіями успіху, згадали, як починали свій шлях у медіа, а також розповіли, які риси необхідні для роботи у цій сфері. Олена Фроляк підкреслила, що не треба чекати натхнення, а треба йти вперед, робити рішучі кроки, і натхнення обов’язково з’явиться.

 

2. Лабораторія громадського сектору. Про особливості роботи організацій недержавного сектору розповіли: Анастасія Дєєва, яка очолює благодійну організацію «100% життя», Ольга Руднєва, виконавча директорка Фонду Олени Пінчук та Ірина Сухленко, директорка Благодійного фонду «Харківські асамблеї». Cпікери підкреслили, що в громадському секторі треба бути партнерами, а не конкурентами. Анастасія Дєєва на прикладі власного досвіду надихала харків’янок очолювати соціальні проекти, адже «жіноче лідерство – це яскраве та емоційне явище, що постійно розвивається».

 

3. Лабораторія маркетингу та PR. Цей блок зустрічі відкрила Олеся Жулинська, директорка зі зв'язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна». Вона закликала учасниць шукати натхнення саме у жіночій солідарності: «Ви навіть не уявляєте, скільки навколо неймовірних, потужних, прекрасних жінок!» Також про свої джерела натхнення та розвитку розповіли: Ірина Лерман, маркетинг-директор Міжнародних авіаліній України, та Тетяна Рябченко, засновниця NoName Agency та школи PryanikSchool.

 

4. Лабораторія публічного управління. На завершальному етапі заходу виступили: Яніка Мерило, радниця міністра інфраструктури України, Світлана Панаіотіді, державна уповноважена Антимонопольного комітету, та Ольга Чичина, депутатка Харківської міської ради. Всі спікери поділилися своїми інсайтами на шляху до успіху. А Яніка Мерило запрошувала учасниць не боятися оригінальних ідей, адже це прекрасний початок кар'єри: «Коли ми з Дмитром Дубілетом запускали портал державних послуг IGov, ніхто не вірив у наш успіх», – розказала вона. – «Усі вважали нас божевільними фанатиками IT».

 

Чудові спікери, позитивний настрій учасниць та фантастична енергетика допомогли створити на конференції атмосферу невимушеності і партнерства. Учасниці зустрічі виявили неабияку активність: гаряче дискутували, висловлювали пропозиції, задавали питання та обговорювали власні ідеї.

 

Закінчуючи зустріч, наставниці проекту та спікерки висловили сподівання, що лабораторія надихне харків`янок на сміливі кроки, радикальні зміни та власні проекти.

 

Організаторами заходу виступили: Фонд Олени Пінчук за підтримки Фундації Кока-Кола, ГО «Лінк», Молодіжна рада при Харківському міському голові та Офіс реформ Харкова.