Bloomberg включив Coca-Cola до престижного переліку Gender-Equality Index: Coca-Cola Україна

Bloomberg включив Coca-Cola до престижного переліку Gender-Equality Index: Coca-Cola Україна

У 2019 році The Coca-Cola Company приєдналася до Bloomberg Gender-Equality Index – переліку компаній по всьому світу, що публічно демонструють свою прихильність до гендерної рівності та кар’єрному просуванню жінок.

 

Компанія Coca-Cola була залучена до Індексу для просування зусиль та ініціатив, що стосуються гендерної рівності на робочому місці. Мета полягає в тому, щоб зробити Coca-Cola прекрасним місцем для людей, щоб вони були найкращими рости та відчувати себе цінними, залученими у процес роботи та шанованими. Залучення всіх співробітників компанії, особливо жінок, є важливим для розвитку компанії, та як драйвера бізнесу та ключовим елементом цінностей компанії.

 

Індекс гендерної рівності Bloomberg (GEI) є єдиним у світі джерелом даних про якість інвестицій щодо гендерної рівності. Індекс 2019 року включає 230 компаній з десяти секторів зі штаб-квартирою в 36 країнах і регіонах. Індекс відслідковує ефективність компаній, які є лідерами у просуванні жінок у глобальному масштабі. Включення в індексі щодо забезпечення гендерної рівності Блумберга стало золотою печаткою для компаній по всьому світу, щоб публічно продемонструвати свою прихильність до рівності та справедливості на робочому місці. Весь каталог компаній можна подивитися тут.

 

 

Дивись відео генерального директора Джеймса Квінсі про політику гендерної рівності у The Coca-Cola Company (відео транслюється англійською мовою, читай переклад нижче):

 

 

 

Переклад:

 

Гендерна рівність дуже важлива для нас. Як вектор нашого бізнесу та частина наших цінностей. Набагато простіше організувати і мобілізувати людей, коли давати їм можливість показати себе хто вони є по-справжньому через призму гендерної. Ми почали цю подорож, щоб рухатися у напрямку до поширення гендерної рівності. Ми спостерігали стійке поліпшення протягом останніх 10 років, і це заохочує нас продовжувати рухатися вперед. Гармонія відбувається, коли відео відповідає аудіо - коли дії відповідають звуковому запису. Коли я прийшов на посаду генерального директора, ми підвищили декілька талановитих жінок до виконавчої команди керівництва. Ми повинні зосередитися на тому, щоб зробити Coca-Cola прекрасним місцем для людей, щоб вони могли проявляти себе якнайкраще, могли рости, відчували цінність та мали повагу. Це все висвітлює весь спектр заходів, які, врешті-решт, встановлюють ритм та помітно втілюються у життя.

 

 

Діяльність в Україні

 

Нагадуємо, що в Україні за підтримки Фундації Кока-Кола та Фонду Олени Пінчук діє проект «Я зможу». Цей проект спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві, де його головна мета – довести, що жінка може стати успішною в будь-якій сфері. Також, проект демонструє нові рольові моделі, розповідає історій успіху, демонструє численних жінок по всій Україні, які посідають відповідальні посади, керують власним бізнесом та стають відомими у творчих професіях. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей. 

 

Дізнатися більше про проект можна тут.