8 фактів, чому книжка «Наші птахи і те, що їм заважає» має опинитися на моїй полиці: Coca-Cola Україна

8 фактів, чому книжка «Наші птахи і те, що їм заважає» має опинитися на моїй полиці: Coca-Cola Україна

8 фактів, чому книжка «Наші птахи і те, що їм заважає» має опинитися на моїй полиці

 

Уявіть собі книжку, присвячену певним аспектам охорони навколишнього довкілля без сухих фактів та сірого моралізаторства, яку цікаво читати дорослим та дітлахам. Але якщо чесно, то й уявляти не треба – така книжка вже існує. Це «Наші птахи і те, що їм заважає», де за тексти відповідала сучасна письменниця Катерина Бабкіна, а за малюнки – талановита ілюстраторка Марися Рудська. Книгу видано Українським товариством охорони птахів – партнером BirdLife International в Україні, за фінансової підтримки Фундації Кока-Кола в рамках проекту «Відновлення річки Тилігул і Тилігульського лиману».

 

Вартість книжки складає 150 гривень, а замовити її ви можете, надіславши листа на адресу uspb@birdlife.org.ua.

 

Ми представляємо вам 8 фактів, чому ця книжка гідна того, аби опинитися на полицях в вас та ваших друзів:

 

1. Факти про кожну пташку викладені у форматі сторітеллінгу. Тому прочитавши всього 1 сторінку про крижня, ви зрозумієте, що це за птах, дізнаєтесь чим його годувати, чи він танцює і що це за хвороба «ангельські крила», яка загрожує крижню.

 

2. За допомогою цієї книжки можна доступно пояснити дитині складні речі, пов’язані з повагою до навколишнього середовища. Наприклад, чому не треба плюватися гумкою на тротуари і як від цього може постраждати горобчик.

 

3. Авторка текстів – українська письменниця Катерина Бабкіна. Її книжки потрапляють до переліків бестселлерів та навіть до довгого списку «Книги року BBC». Але найголовніше – вона вміє писати простою мовою, але так, що її слова торкаються душі.

 

4. В цій книжці окрім зрозумілих текстів, які ви можете читати разом з дитиною, є також цікаві задачки на кмітливість.

 

5. Просто подивіться на мегачарівні та дивовижні ілюстрації Марисі Рудської!

 

6. Книжку дуже приємно тримати в руках та перегортати сторінки. Матова обкладинка, глянцевий папір всередині, баланс між текстовою частиною та ілюстраціями – просто насолода для очей.

 

7. В рамках проекту «Відновлення річки Тилігул і Тилігульського лиману», реалізованого Українським товариством охорони птахів на кошти Фундації Кока-Кола, серед іншого, було відновлено десятки потужних прісних джерел на території лиману. А це допомогло птахам, що живуть у цій місцевості, повернутися на звичні для них місця.

 

8. Читач отримає не тільки відповіді на запитання чому не варто запалювати небесні ліхтарики та використовувати пластикові пакети, як створюється шумове забруднення, що таке отрутохімікати, а також й альтернативні рішення.